قوانین سایت :

1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2. کپی مطلب از این وب سایت غیر قانونی می باشد و در صورت کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
3. تمامی کاربران می بایست به هنگام ثبت نام در سایت، اطلاعات خواسته شده را بصورت دقیق وارد نمایند تا در کد خروجی از سامانه نقصی بوجود نیاید.
4. از ساخت بیش از یک شناسه کاربری در سایت جداً خودداری فرمایید.
5. کاربران و پزشکان گرامی می بایست اطلاعات و مشخصات ورودی مربوط به هر نسخه را به طور کامل در سامانه وارد نمایند تا کد خروجی گرفته شده از سامانه دقیق و بی نقص باشد.
6. دوره ی زمانی هر حساب های کاربری(طرح یک ماهه) جهت ورود مشخصات نسخ از دهم هر ماه تا دهم ماه بعدی است به این صورت که هر کاربر فقط می تواند جهت یک دوره بیمه ای، مشخصات نسخ را در سامانه وارد نماید.
تبصره 1: در صورت انتخاب هر کدام از طرح ها مدت زمان استفاده از حساب های کاربری به همین صورت می باشد.
تبصره2: برای مثال در طرح انتخابی یک ماهه، اگر کاربر در روز 15 بهمن ماه در سامانه نام نویسی نماید، تا 10 دی ماه فرصت استفاده از حساب کاربری خود را دارد.
7. هر کاربر موظف است از شناسه کاربری و رمز عبور خود نگهداری نموده و آن را در اختیار شخص یا اشخاص دیگر قرار ندهد.
8. در پایان هر دوره ( دهم هر ماه ) به دلیل با لا بودن حجم اطلاعات تمام آرشیو موجود در حساب های کاربری به صورت خودکار حذف خواهد شد و این اطلاعات قابل بازیابی نخواهند بود. لذا ضروریست فایلهای خروجی از سیستم را در کامپیوتر شخصی خود ذخیره نمائید.
9. زمان ورود نسخ از تاریخ دوازدهم هرماه تا روز ششم ماه بعد می باشد. لذا برای جلوگیری از حذف اطلاعات شما، لطفا خارج از زمان مذکور نسبت به ورود اطلاعات اقدام نفرمائید.
10. در این سامانه تنها امکان تعریف یک خدمت برای هر نسخه قابل تعریف است ( یا ویزیت یا خدمات دیگر)
11. مبلغ پرداختی مسترد نخواهد شد.